Десерт „Тропік“

Veröffentlicht von

Ну от і все, осінь настала, а за нею розпочались сірі дощові будні. В такий час зовсім не хочеться виходити з дому, а тільки сидіти під теплим пледом та їсти щось смачненьке. Розбавити таку меланхолійну атмосферу допоможе наш сьогоднішній поживний десерт, який має назву „Тропік“. Соковитий персик та ароматна полуничка утворюють основу цього яскравого красеня, тому естетичне задоволення та гарний смак вам гарантовані!

десерт рецепт

Для десерту вам будуть потрібні такі інгредієнти: 
– Полуниця середнього розміру ( 100 грамів) 
– Персик більшого розміру 
– цукрова пудра (2 столові ложки)
– желатин ( 20 грамів) 
– 2 склянки води по 70 грамів

десерт інгредієнти

Отож, давайте не відтягувати і пошвидше приступаймо, ось детальний рецепт:

Крок 1. 
Беремо нашу полуничку та ставимо її у друшлак. Підносимо його під струмінь води з крану та ретельно промиваємо всі ягоди. Потім відриваємо від них маленькі листочки та висушуємо. Після цього, поміщаємо все в глибоку посудину та збиваємо міксером полуницю. В результаті  отримуємо не надто густу, але однорідну консистенцію. 

ефектний десерт

Крок 2. 
Наступним буде персик. Його також потрібно добре промити від дрібного бруду.  Витріть фрукт паперовим рушником та помістіть на дошку. Розріжте персик навпіл та вийміть кістку. Далі поріжте його на скибки, помістивши у глибшу ємність. Тепер також збийте його міксером. Декілька хвилин і пюре з персика готове!

кольоровий десерт

Крок 3.
Тепер, візьміть 2 посудини з желатином (кожна по 10 грамів) та додайте туди води, ретельно перемішавши все.

оригінальний десерт

Зачекайте декілька хвилин, поки желатин не стане набухати.

яскравий десерт

Тепер помістіть посудини з набухшим желатином нв парову баню та почекайте, поки він не розтане. Перемішуйте його, щоб не отримати комочки. 

смачний десерт

Крок 4.
Тепер візьміть пюре з полуницею та додайте туди ванільний цукор. Проте додавати потрібно поступово та перемішуючи, щоб все гарно змішалось.

поживний десерт

Потім додаємо туди желатин та ще раз змішуємо все. Тепер беремо склянку та ставимо її у горизонтальне положення. Вливаємо туди рідину з  полуниці та поміщаємо в холодильник. Чекаємо, щоб все застило та отримало форму желе. Коли одна частина готова, можна приступати до іншої. 

апетитний десерт

Крок 5
Візьміть пюре з персика і також додайте до нього цукрову пудру, добре змішавши її. Візьміть іншу посудину з розтанутим желатином та додайте її до персика. Влийте рідину до майже застигшої полуниці. У вас повинні вийти дві рівні частини: полунична та персикова. Ще раз помістіть все в холодильник та очікуйте моменту застигання.

ніжний десерт

Після цього, візьміть ще 3 скибки персика та полунички ( рекомендуємо їх одразу відкласти ще га початку рецепту). Вийміть десерт з холодильника та прикрасьте його зверху цими шматочками.дуже оригінальний, доволі яскравий та апетитний десерт готовий до споживання. Насолоджуйтесь ну і, звісно ж, не забудьте поділитись з близькими!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert