„Шоколадна насолода“

Veröffentlicht von

Торт „Моцарт“, торт „Празький“, „Шоколадний Фондан“, просто безліч різноманітних шоко наповнеь. Всю цю шоколадну смакоту ми знаємо і любимо ще з дитинства. Та сьогодні ваш день точно не пройде даремно, тому що ви дізнаєтесь щось нове. Ваша база шоколадних десертів поповниться ще одним смачним та ефектним рецептом. Ми знаємо, що ви завмерли в очікуванні. Що ще нового та оригінального можна придумати придумати? Виявляється, що можна, та ще й з мінімальною кількістю інгредієнтів і за швидкий період часу. Тому, це вам не торт випікати. 

десерт рецепт

Перелік всіх інгредієнтів для приготування даного смачнючого десерту:

  • Макаронси (або макаруни) коричневого кольору з шоколадною начинкою 2-3 штуки
  • Темне пісочне печиво 150 грамів
  • Шоколад чорний 200 грамів
  • Цукор 2 столових ложки
  • Вода питна столова 150 грамів
  • Коньяк або бренді 2 столових ложки

Сьогодні зробіть для себе відпочинок і подарунок, нехай це звучить трохи егоїстично, але приготуйте задоволення тільки для себе, тим паче інгредієнти тут розраховані на одну порцію.

Час приготування – 10 хвилин.

Смак – безцінний.

десерт інгредієнти

Починаємо готувати апетитний десерт:

 1. Спочатку готуємо шоколадний мус. Підготуйте цукор, чорний шоколад (мінімум 60% какао), 150 грам води, алкогольний напій. Всі вище перераховані інгредієнти помістіть в металеву каструльку. Відправте на газ каструльку зі всіма складовими. Готуйте на малому вогні постійно помішуючи. Спочатку все буде дуже повільно розчинятись і утворюватись комочки, але не страшно – через якийсь час компоненти почнуть перетворюватись в однорідну масу. До того як це станеться підготуйте 2 глибокі, пластмасові миски. У одну помістіть заздалегідь заморожені кубики льоду, та залийте їх холодною водою. У іншу миску перекладіть з металевої каструльки, ще не готовий шоколадний мус. Помістіть тарілку з топленим шоколадом зверху тарілки з льодом та водою.Збивайте шоколад міксером, так само як збиваєте вершки. Спочатку прогресу не буде помітно, та слід почекати 5 хвилин не припиняючи збивання. Приблизно на 5-тій хвилині мус буде гуснути і міняти колір з чорного на коричневий. Тут головне не перестаратись, в іншому випадку він буде занадто густий і нам буде важко його змішувати.

ніжний десерт

 2. Печиво поламайте і помістіть у чашу блендера. Включіть блендер на середню потужність та подрібніть його вміст на дрібний „пісок“. Після подрібнення пересипте печиво на окрему тарілку.смачний десерт

3. Ніжні макаронси, або як ще їх називають – макаруни, також покладіть на окрему тарілку.

оригінальний десерт

4. Тепер залишилось найцікавіше – змішати все разом і насолодитись результатом. Отож – візьміть гарний стаканчик, або креманку і викладіть на дно посудини подрібнене печиво, але не все, трішки залиште. На перший шар печива викладіть готовий шоколадний мус. Тепер пресипте тим печивом, яке ви залишили. Зверху покладіть макаронси і гілочку м’яти для прикраси. 

Нехай час зупиниться для вашої насолоди! 

ефектний десет

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert